Bahçeşehir Okulları Kumluca Kampüsü

  • Yetkili: Bahçeşehir Okulları Kumluca Kampüsü
  • Telefon: 0242887 66 66
  • GSM:
  • İlçe / Mahalle: Kumluca / Kasapçayırı
  • Adres: Kasapçayırı Mahallesi 1017 Sokak No:4, 07350 Kumluca/Antalya
  • Web: http://www.bahcesehir.k12.tr
  • E-Posta: kurumsal@bahcesehir.k12.tr/
  • Kolej Sosyal Medya Ağlarımız:
  • Whatsapp İletişim Hattı:

1994 yılında, Bahçeşehir’de kurulan ilk kampüsünde eğitime başlayan Bahçeşehir Okulları, yarım asra yakındır eğitim alanında faaliyet gösteren, eğitimden kazandığını eğitime yatıran büyük bir eğitim kurumu olan Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları ailesinin parçasıdır. Bahçeşehir Okullarının geçmişi, 47 yılı aşkındır üniversiteye hazırlıkta ilklere imza atmış köklü bir eğitim kurumu olan Uğur Dershanelerine dayanır. İlk derslerini 26 Kasım 1968’te Laleli şubesinde vermeye başlayan Uğur Dershaneleri, Türkiye’nin her köşesine eğitim hizmeti götürerek yüzbinlerce öğrencinin sınavlara hazırlanmasını sağladı.

Kaliteli eğitimi Türkiye’nin her köşesine ulaştırmak misyonuyla hareket eden Bahçeşehir Okulları kurulduğu 1994 yılından itibaren Türkiye’ye öncülük eden eğitim modelleri uygulamaya başladı. Elde edilen başarılar sonrasında İstanbul’da ve Türkiye genelinde şubeler açmaya başlandı. Bahçeşehir Okulları Türkiye çapında büyümeye ve kaliteli eğitimi ülkemizin her köşesine taşımaya devam ederken Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarının parçası olarak 1998’te Bahçeşehir Üniversitesi kurulmuştur. Bugün Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri arasında yer alan Bahçeşehir Üniversitesi’nin ardından bir Türk yatırımcının yurtdışında kurduğu ilk üniversite olan BAU International University Washington D.C., Alman kanunlarına göre kurulmuş ilk Türk-Alman üniversitesi olan BAU International Berlin ve BAU International University Batum’un faaliyete geçmesiyle Bahçeşehir ailesi giderek büyümüş, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları anaokulundan üniversiteye eğitim veren uluslararası bir eğitim ağı niteliğine kavuşmuştur.

Bu büyük eğitim ağının parçası olan ve bugün Türkiye genelinde 69 kampüs, 141 okulda, 25.000’in üzerinde öğrenciye hizmet veren Bahçeşehir Okulları, 1994’ten bu yana yabancı dil eğitiminde fark yaratan uygulamaları ve dünyaya örnek oluşturan eğitim modelleriyle Türkiye’de dünya standartlarında, çağdaş ve kaliteli eğitime öncülük etmektedir.

Bahçeşehir Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi

Geleceğin teknolojisine yön verecek, ülkemizi küresel ölçekte teknoloji liderleri arasında konumlandıracak genç bilim adamlarını yetiştirmek üzere 2006 yılında Bahçeşehir’de kurulan Bahçeşehir Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi, Türkiye’nin ve dünyanın saygın eğitim kurumları arasında yer almaktadır.

Akademik ve teknolojik altyapısı güçlü, araştırmacı, yenilikçi, üretken bireyler olarak yetişen Bahçeşehir Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi öğrencileri ulusal ve uluslararası planda üstün başarılara imza atmakta, Türkiye’nin seçkin üniversitelerine yerleşmekte, yurt dışındaki dünyaca ünlü üniversitelere burslu kabul edilmektedir.

Bahçeşehir Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi’nin ikinci kampüsü 2015-2016 eğitim öğretim yılında İzmir Güzelbahçe kampüsünde eğitime başlamıştır.

Okulumuzda bulunan laboratuvarlar:

Fizik Laboratuvarı

Kimya Laboratuvarı

Biyoloji Laboratuvarı

Elektrik-Elektronik Laboratuvarı

Genetik Laboratuvarı

Matematik Laboratuvarı

Research Laboratuvarı.
Fiziksel


Hizmetler


Yabancı Dil


Spor Faaliyetleri


Sanatsal Faaliyetler


Kulüpler


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KOLEJİNİZİ EKLEYİN