TAC Koleji Antalya

  • Yetkili: TAC Koleji Antalya
  • Telefon: 02422433085
  • GSM:
  • İlçe / Mahalle: Muratpaşa / Çağlayan
  • Adres: Çağlayan Mahallesi, Bülent Ecevit Blv. No:169, 07230 Muratpaşa/Antalya
  • Web: http://www.tackoleji.com
  • E-Posta: tac@gmail.com
  • Kolej Sosyal Medya Ağlarımız:
  • Whatsapp İletişim Hattı:

TAC Kolejleri; ortaöğretim kademesinden itibaren ana dil seviyesinde İngilizce öğretip, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatının yanında akademik başarıya da odaklanır. TAC Kolejleri’nin diğer kolejlerden en belirgin farkı; Amerikan eğitim standartlarını ülkemize getirerek öğrencilerine; ortaöğretim kademesinden itibaren ana dil seviyesinde İngilizce öğretip, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatının yanında akademik başarıya odaklanarak, öğrencilerini iyi bir liseye ve üniversiteye hazırlamayı ilke edinen bir kuruluş olmasıdır.

Okullarımızda deneyimli öğretmen kadrosu ile TEOG ve üniversite hazırlık dersleri hiçbir ekstra ücret alınmadan yapılmakta olup, bu süreçte yoğun olarak ek çalışmalar ve bilgi kazanım sınavları uygulanmaktadır. Öğrenciler, ödevlerinin büyük bir bölümünü kolejlerimizde ders öğretmenlerinin kontrolünde yapmakta olup, bu da öğrenmeyi hızlandırmakta ve kalıcı hale getirmektedir. Öğrencilerimiz her şeyi okulda tamamladığı için hafta sonlarında ailesine, sosyal, sanatsal ve sportif etkinliklerine zaman ayırabilmektedir.

Kolejlerimiz, Amerikan standartlarında verdiği eğitim ile öğrencilerinin yabancı dil, matematik, fen, spor ve sanata ilgilerini canlandırarak bireysel farklılıklarını ortaya çıkartıp sevdiği mesleklere yönelmelerini sağlamaktadır. Hem diğer ortaokul ve liselerle aynı diplomayı vermekte hem de bütün öğrencilerinin kendisini özel ve değerli hissetmelerini sağlamaktadır. Kolejlerimizin temel hedefi, öğrencilerini donanımlı birer birey olarak yetiştirmek ve onlara iyi bir kariyer için gerekli alt yapıyı hazırlamaktır. Öğrencilerimiz, okulumuzda bireysel olarak incelenmekte, onlara kişisel yetenek ve öğrenme stillerine göre çalışma alışkanlığı kazandırılmaktadır.

TAC Koleji’nde okuyan öğrenciler gerek sosyal gerekse sportif anlamda diğer kolejlerde okuyan öğrenciler ile aynı kalitede eğitim alırlar. Her ne kadar bir dönüşüm lisesinin fiziksel imkanları bir kampüs okuluna göre daha az gözüksede dönüşüm kolejlerimizde bu ülkenin en güzel spor tesisleri ile anlaşma yapıyoruz. Öğrencilerimiz; tenisten basketbola, atletizimden voleybola bu branşlara en uygun spor alanlarında en uzman yetiştiriciler tarafından yetiştiriliyorlar.Turkish American Consul Dönüşüm Okulları’nda öğrencilerimizin sosyal aktiviteleri de okul bünyesinde yapılmaz, tiyatro eğitimleri tiyatro kurslarında, dans eğitimleri dans okullarında verilir. Kısaca öğrenci sosyal aktiviteleri ve sportif branşları dar bir alanda değil okulun sınırlı imkanlarından ziyade her branşın uzmanı olan kuruluşlardan alır. Sonuç olarak dönüşüm kolejlerimiz büyük bir kampüs okulunun sunduğu hertürlü imkanın belkide daha fazlasına sahiptir.
Fiziksel


Hizmetler


Yabancı Dil


Spor Faaliyetleri


Sanatsal Faaliyetler


Kulüpler


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KOLEJİNİZİ EKLEYİN