ilanlar hepsi
Özel Antalya İsabet Okulları
Özel Antalya İsabet Okulları
İletişim BilgileriFoto Galeri İçin Tıklayın
Yetkili : Özel Antalya İsabet Okulları
Telefon : 0242 - 228 49 48
İlçe/Mahalle : Konyaaltı/Arapsuyu Mah
Adres : Arapsuyu Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No: 5 (5M Migros yanı) / Konyaaltı
Web : http://www.isabetokullari.com.tr/antalya
E-posta :
    Henüz resim eklenmemiş

Yedi kıtada Uluslararası platformlarda,  insan ve hayatın bulunduğu her yerde ilim ve ahlak bayrağını gururla taşıyacak, millî ve mânevî değerlerimizle yoğrulmuş, kültürlü, idealist,  bireyler yetiştirmektir.Misyonumuz, liyakat sahibi personelle iyi bir organizasyon ve araç, gereç ve tesislerle verimli bir öğrenme ortamı oluşturmaktır.

Bu doğrultuda;

Öğrencilerin bedensel, zihinsel ve sosyal bakımdan en uygun gelişim düzeyine ulaşabilmeleri için psikolojik danışma ve rehberlik hizmetlerine gereken önemi vererek hayata hazırlamaktır.

“Eğitimde değişen ve gelişen yaklaşımları uygulamada öncü, güvenen ve güvenilen bir eğitim kurum olarak lider şahsiyetli bireyleri, hayata hazırlamayı” hedefleyen kurumumuz, ilk defa Özel İsabet Okulları olarak 2008 yılında kurulmuştur. Sırasıyla İstanbul Çekmeköy, Dudullu, Beylikdüzü, Kocaeli Çayırova, Aydın, Konya, Aksaray, Kütahya Merkez ve farklı ilçelerinde olmak üzere 12 şubeye ulaşmış, 13 ve 14. Şubelerini ise Antalya Konyaaltı ve Alanya ilçesinde 2016-2017 eğitim öğretim yılına hazırlanmaktadır.