ilanlar hepsi
Antalya Adalya Koleji
Antalya Adalya Koleji
İletişim BilgileriFoto Galeri İçin Tıklayın
Yetkili : Kenan Çelik (Kurucu)
Telefon : 0 242 326 44 45-0549 326 44 47
İlçe/Mahalle : Kepez/Demirel Mahallesi
Adres : Demirel Mh. 2018 Sk. No:13
Web :
E-posta :
    Henüz resim eklenmemiş

HEDEFİMİZ - FARKIMIZ
Temelde, öğrenmeyi öğretmek anlayışı ile çıktığımız yolculuğumuzda, Antalya’mızın yanı sıra ülkemiz genelinde kurmayı hedeflediğimiz yeni okullarımızla ve fark yaratan insan kaynağımızla; dünya barışına katkı sağlayan bireyler yetiştirmektir.

Spor, sanat, bilim ve teknoloji alanında uluslararası başarılara sahip, keşifler ve bilimsel icatlar yapan bilim insanları ile geleceğin liderlerini yetiştiren bir kurum olmaktır. Sektöründe elde edilen tecrübeleri özümsemiş, paydaşlarına değer katan, sürekli gelişimi destekleyen, yenilikçi ve özgün uygulamalarla gelecek için yol gösteren bir eğitim kurumu olmayı amaçlamaktır.

Toplumsal Sorumluluk Bilinciyle;
Kendisine, yaşadığı fiziksel ve sosyal çevreye, ülkesine ve insanlığa karşı duyarlı, dünyanın daha yaşanılabilir olması için çaba sarf eden ve gelecek nesilleri düşünen bilinçte bireyler yetiştiririz.

Bilimsel Düşünce Görüşünden Hareketle;
Gerçekçi ve bilimsel bilgilere dayanan, teknolojik gelişmeleri takip eden, objektif değerlendirme kriterlerine göre hareket edebilen bir anlayış ile çalışırız. Geniş bir bakış açısıyla kendi rotasını çizebilen bireyler yetiştiririz.