Mektebim Antalya Kampüsü

  • Yetkili: Mektebim Antalya Kampüsü
  • Telefon: 02422054336
  • GSM:
  • İlçe / Mahalle: Muratpaşa / Kızılarık
  • Adres: Kızılarık Mah. 2756 Sk. No:2 Muratpaşa / Antalya
  • Web: https://www.mektebim.k12.tr/tr/antalya-kampusu
  • E-Posta: mektebim@antalyakolejleri.com.tr
  • Kolej Sosyal Medya Ağlarımız:
  • Whatsapp İletişim Hattı:

Çocuklarımız geleceği inşa edecek, yepyeni bakış açılarıyla yaşadıkları ülkeyi ve dünyayı güzelleştirecek, yenilikçi fikir ve buluşlarıyla insanlığa katkı sağlayacak bireylerdir ve nitelikli eğitim almak her çocuğun en temel hakkıdır. Bu anlayıştan yola çıkarak yenilikçi vizyonumuzu ve eğitimde kalite anlayışımızı ülkemizin her köşesine ulaştırmanın  vatanımıza ve milletimize karşı en önemli sorumluluğumuz olduğunun bilincindeyiz.

Her öğrencimizin değerli ve öncelikli olduğunu, farklı ilgi ve farklı ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Çocuklarımızı ve gençlerimizi teknoloji okuryazarı olan, girişimci, sosyal anlamda gelişmiş, etkili yetişkinler olacakları yarınlara hazırlıyoruz. Ulusal ve uluslararası akademik disiplinlerden faydalanarak oluşturduğumuz ders içerikleri ve eğitim modelleriyle çocuklarımızın zihinsel, bedensel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini esas alıyoruz.

Dünya değişiyor ve gelişiyor…

Bizler de Mektebim olarak bu değişime ayak uyduruyor özellikle eğitim alanındaki çalışmaları yakından takip ediyoruz. 4. Sanayi Devrimi olarak adlandırılan Endüstri 4.0’ın tüm unsurlarını ve 21. yy becerilerini öğrencilerimize kazandırmak amacıyla hazırladığımız Yenilikçi Eğitim Programı’nı tüm kademelerimizde uyguluyor, öğrencilerimiz için tüm kampüslerimizde sosyal ve kültürel alanlar oluşturuyoruz.

Mimarlar, binaları ve gayrimenkulleri şekillendirir. Biz eğitimciler de geleceği şekillendiriyoruz. Uyguladığımız eğitim modelleri ve kazandırdığımız değerler ile çocuklarımızın geleceğine yön veriyor, çocuklarımızın yaşamına olumlu izler bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Mektebim’de okuyan ve mezun olan her öğrencinin yaşamda başarılı olması bizler için çok önemli… Vatanına, milletine, bayrağına sahip çıkan, toplumsal değerlere önem veren ve bu değerleri koruyan, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda başarılı, yabancı dil bilgisi ile fark yaratacak bir nesil yetiştirmek için çıktığımız bu yolda emin adımlarla yürümeye devam edecek, aydınlık bir geleceğe yeni nesilleri hazırlamanın heyecanı hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz…


VİZYONUMUZ
Üretken ve yenilikçi nesilleri yetiştirmek amacıyla, tüm paydaşlarıyla işbirliği yaparak ülkenin ve dünyanın geleceğine değer katan, lider, yenilikçi ve vatansever bir eğitim kurumu olmak.


MİSYONUMUZ
Toplumsal ve küresel sorumluluk bilincine sahip, yaşadığı dünyaya değer katabilecek, yenilikçi, bilgiler arasında transfer yapabilen öğrenciler yetiştiren, ihtiyaçlara uygun çözümler üreten, proaktif, tüm paydaşlarıyla uyumlu ve işbirliğine dayalı ilişkiler geliştiren, ulaşılabilir bir eğitim kurumu olmak.
Fiziksel


Hizmetler


Yabancı Dil


Spor Faaliyetleri


Sanatsal Faaliyetler


Kulüpler


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KOLEJİNİZİ EKLEYİN